דף הבית

ברוכים הבאים לאתרו של ד"ר זמיר פ. שליט"א

כותב האתר זמיר שליט"א, ד"ר למיקרוביולוגיה רפואית, התמחה בביוטכנולוגיה, ביולוגיה מוליקולרית, הנדסה גנטית, הפקת יסודות יקרים מפסולת תעשייתית, הפקת חומרים פעילים מצמחים, נזקים מקרינות אלקטרומגנטיות, ונזקים ממזהמי סביבה מסוכנים.

האתר מרכז מידע רב, ידע, פרסומים מדעיים חלקם בתרגום לעברית, סרטונים, ותמונות בעיקר בנושאים הבאים:

מבוא והסברים על המאמרים באתר


ויטמינים ותוספי תזונה - במאמר זה נביא סקירה של תוספי מזון טבעיים וחדשים אשר תורמים רבות לתפקוד ולבריאות ואשר בכוחם לחדש ולהחיות.

למאמר המלא לחץ כאן...


food supplements - zamir shalit site

הרדיקלים החופשיים - הרדיקלים החופשיים גורמים לנזק חימצוני, שהוא תוצאה בלתי נמנעת של חילוף החומרים התאי, והוא גדל בהרבה עם החשיפה למזהמים כימיים או לקרינות אלקטרומגנטיות לסוגיהן. נזק זה מצטבר בהדרגה, וכך גורם להיזדקנות, למחלות גיל ניווניות קשות, כולל מחלות לב, סרטן, ולמוות בטרם עת. במאמר זה נסקור את סוגי הרדקילים החופשיים, את אופן פעולתם, את הנזקים מהם ואת הדרכים להגן מפניהם.

למאמר המלא לחץ כאן...free radicals - zamir shalit site

פגיעות משדות אלקטרומגנטיים -  במאמר זה נסקור את הסוגים השונים של שדות חשמליים ומגנטים, את השפעתם על מערכות ביולוגיות ועל הגוף האנושי, את הנזקים המתרחשים בהשפעתם ודרכים להתגונן.

למאמר המלא לחץ כאן...

 
ELF EMR - zamir shalit site

קרינת רדיו - במאמר זה נסקור את נושא קרינת הרדיו על היבטיו השונים. נסקור את הספרות המדעית, את הנזקים הנגרמים מחשיפה לקרינת הרדיו, את תקני הבטיחות המקובלים העולם, את הגישות השונות בהקשר לנזקים מקרינה, ונביא תאורים של טביעות משפטייות בנושא.

למאמר המלא לחץ כאן...RF EMR - zamir shalit site

זיהום סביבתי במתכות והשפעתו -  במאמר זה נסקור את סוגי המתחות הכבדות המזיקות, את ניזקיהן וההשפעות הביולוגיות שלהן. כמו כן נציע דרכים להתמודדות, ולשיקום.

למאמר המלא לחץ כאן...

 
survive-in-polution-enviroment - zamir shalit site